Практичний семінар: «Принципи розрахнку вартості стоматологічних послуг з урахуванням змін в законодавстві України. Презентація програми списання витрат медичного закладу при наданні платних послуг»

6 Кві

В мальовничому місті Біла Церква в Торгово-промисловій палаті 6 квітня 2017 року під егідою АСУ і Стоматологічної Асоціації Київщини та за підтримкою Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Центром «Медицина ВМ» був проведений  практичний семінар на тему:

«Принципи розрахнку вартості стоматологічних послуг з урахуванням змін в законодавстві України. Презентація програми списання витрат медичного закладу при наданні платних послуг»

На семінарі були присутні представники тридцяти шести медичних закладів Київської області, з яких двадцять чотири центральні районні лікарні.

Питання, які висвітлювались на семінарі, дають можливість медичним закладам ознайомитися з принципами ціноутворення в медичній галузі, методиками розрахунку медичних послуг та нозологій. На семінарі були представленні ефективні моделі організації надання платних послуг в умовах існуючої нормативної бази та з урахуванням процесу реформування медичної галузі.